niedziela, 6 stycznia 2013

Premiery kinowe

Cześć kochani :)  


I jutro znowu od nowa . Wstawanie o 6 , spanie w autobusie i motto ' oby do piątku ' .  I niestety trzeba wyciągnąć z szuflady parasolki , mamy typowo jesienna pogodę ;)) ..  . 
Ale akurat w takie dni można wybrać się z przyjaciółmi do kina ;) 
co nowego ? 

 

Premiery 28 grudnia 2012 

Hobbit: Niezwykła podróż reż. Peter Jackson 

Hobbit Bilbo Baggins wraz z krasnoludami wyrusza w niebezpieczną podróż do Samotnej Góry, by odszukać starożytny skarb i zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

 

 Premiery 4 stycznia 2013

'Bejbi blues' reż. Katarzyna Rosłaniec . 

 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli. Dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym, co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.


 

Premiery 11 stycznia 2013

Życie Pi reż. Ang Lee 

Film jest opowieścią o Pi, młodym chłopaku, który jako jedyny przeżył po utonięciu statku, którym płynął wraz z rodziną do Kanady. Na niewielkiej szalupie ratunkowej znajduje się razem z hieną, orangutanem, zebrą i tygrysem bengalskim. Film oparty jest na powieści o tym samym tytule Yanna Martela 

 

 

 

Ja najbardziej chciałabym się wybrać na ' Bejbi blues ' . Mam nadzieję , że uda mi się z przyjaciółmi w następny weekend :) . A teraz wracam do książek ;) . Życzę Wam miłego wieczoru ;) 

 
ps .
         piosenka na dziś ;  http://www.youtube.com/watch?v=ngefT9u2sHs


POZDRAWIAM . BUZIAKI  ;* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz